Δρομολογητές » ER-X-SFP
UBNT ER-X-SFP, EdgeRouter X, 6-Port, PoE, SFP
[ER-X-SFP]
Τιμή: 66,35€
 Σύνολο ή Τεμ.  Τιμή 
 > 500€  5+   65,69€
 > 1000€  10+   65,02€
 > 2000€  20+   64,36€
 > 5000€  40+   63,70€
 > 10000€  100+   63,03€

UBNT ER-X-SFP, EdgeRouter X, 6-Port, PoE, SFP

Διαθέσιμο: 1
Ποσότητα:  

SFP EdgeRouter X

Το EdgeRouter X SFP συνδυάζει εκπληκτική απόδοση δρομολόγησης και ευκολία παθητικού PoE σε έναν συμπαγή τύπο.

Υποστηρίζει επίσης παθητικό PoE 24V για τροφοδοτήσει μέχρι πέντε airMAX συσκευές.

Διαθέτει πέντε ανεξάρτητες θύρες RJ45 Gigabit και μία θύρα SFP Gigabit. (και τα έξι μπορούν να διαμορφωθούν για εναλλαγή)

Η θύρα SFP Gigabit παρέχει συνδεσιμότητα οπτικών ινών για την υποστήριξη εφαρμογών backhaul για επαγγελματικά δίκτυα.

Η έξυπνη, γραφική διεπαφή χρήστη είναι εύκολη στην εκμάθηση και διευκολύνει τη διαμόρφωση και την παρακολούθηση των λειτουργιών δρομολόγησης. 

Προδιαγραφές:
Διαστάσεις: 142 x 75 x 23 mm
Βάρος: 215 g
Έξοδος ενέργειας: 24VDC, 2,5Α - περιλαμβάνεται προσαρμογέας τροφοδοσίας
Κουμπί: Επαναφοράς
Επεξεργαστής: Dual-Core 880 MHz, MIPS1004Kc
Μνήμη συστήματος: 256 MB DDR3 RAM
Αποθήκευση κώδικα (Flash):  256 MB
Πιστοποιήσεις: CE, FCC, IC
Τοποθέτηση σε τοίχο: Tak
Θερμοκρασία λειτουργίας: -10°C έως 45°C
Υγρασία λειτουργίας: 90% χωρίς συμπύκνωση
Διασύνδεση/Encapsulation: Ethernet
802.1q VLAN
PPPoE
GRE
IP σε IP
Bridging
Bonding (802.3ad)
Αντιμετώπιση: Στατική IPv4/IPv6 Addressing
DHCP/DHCPv6
Δρομολόγηση: Static Routes
OSPF/OSPFv3
RIP/RIPng
BGP (με υποστήριξη IPv6)
IGMP Proxy
Ασφάλεια: Firewall με βάση το ACL
Firewall με βάση τη ζώνη
NAT
VPN: IPSec Site-to-Site και απομακρυσμένη πρόσβαση
OpenVPN Site-to-Site και απομακρυσμένη πρόσβαση
Απομακρυσμένη πρόσβαση PPTP
Απομακρυσμένη πρόσβαση L2TP
PPTP Client
Υπηρεσίες: DHCP/DHCPv6 Server
Ρελέ DHCP/DHCPv6
Dynamic DNS
DNS Forwarding
VRRP
RADIUS Client
Web Caching
QoS: FIFO
Στοχαστική Εμπειρία Fairness
Τυχαία έγκαιρη ανίχνευση
Token Bucket Filter
Deficit Round Robin
Hierarchical Token Bucket
Ingress Policing
Διαχείριση: Web UI
CLI (Κονσόλα, SSH, Telnet)
SNMP
NetFlow
LLDP
NTP
UBNT Protocol Discovery
Καταγραφή


Eπιπρόσθετες φωτογραφίες:

Επιστροφές:
Επιστροφή αξίας: Πίστωση: Επισκευή:
20 ημέρες 40 ημέρες 12 μήνες
Κριτικές
Οι πελάτες που αγόρασαν αυτό το προϊόν αγόρασαν επίσης
UBNT UAP-AC-M, UniFi AP-AC MESH
UBNT UAP-AC-M, UniFi AP-AC MESH
UBNT AF-5X, airFiber 5.1-5.8GHz, 500Mbps+ Backhaul - 1pc
UBNT AF-5X, airFiber 5.1-5.8GHz, 500Mbps+ Backhaul - 1pc
UBNT AF-5G23-S45, 5 GHz airFiber Dish, 23 dBi, Slant 45
UBNT AF-5G23-S45, 5 GHz airFiber Dish, 23 dBi, Slant 45
UBNT RP-5AC-Gen2, 5 GHz Rocket AC, airMAΧ AC with airPrismGen2
UBNT RP-5AC-Gen2, 5 GHz Rocket AC, airMAΧ AC with airPrismGen2
UBNT AM-5G19-120, 5Ghz 19dBi, 120deg AirMax BaseStation Sector
UBNT AM-5G19-120, 5Ghz 19dBi, 120deg AirMax BaseStation Sector
UBNT AMO-5G13, 5GHz 13dBi 2x2 Dual Polarity MIMO Omni Antenna
UBNT AMO-5G13, 5GHz 13dBi 2x2 Dual Polarity MIMO Omni Antenna
UBNT PBE-M5-300, PowerBeam M5, 300mm
UBNT PBE-M5-300, PowerBeam M5, 300mm
UBNT UF-SM-10G, U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
UBNT UF-SM-10G, U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
Καλάθι αγορών
Άδειο καλάθι
Κατασκευαστής
Ubiquiti
Ιστοσελίδα του Ubiquiti
Άλλα προϊόντα
Ειδοποιήσεις Περισσότερα
Θέλω να λαμβάνω ειδοποιήσεις για το προϊόν UBNT ER-X-SFP, EdgeRouter X, 6-Port, PoE, SFP
Στείλτε το σε φίλο
 
Δεχόμαστε
Διανομείς
Βραβεία
aerial.net e-volution awards

aerial.net ICAP strongest greek company 2010 award
O ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει τις υπηρεσίες του και να εξασφαλίσει την σωστή λειτουργία του. Αποδοχή