Switch » ST3124P
ST3124P - 24 Port Fast Ethernet Switch
[ST3124P]
Τιμή: 25,93€
 Σύνολο ή Τεμ.  Τιμή 
 > 500€  5+   25,41€
 > 1000€  10+   24,89€
 > 2000€  20+   24,37€
 > 5000€  40+   23,86€
 > 10000€  100+   23,34€

ST3124P - 24 Port Fast Ethernet Switch

Διαθέσιμο: 3
Ποσότητα:  

24 Port Fast Ethern​et Switch

To ST3116P Fast Ethernet switch παρέχει έναν εύκολο τρόπο για την επέκταση του ενσύρματου δικτύου σας με 24 θύρες RJ45 24 / 100Mbps Auto-Negotiation.

Όλες οι θύρες υποστηρίζουν λειτουργία Auto MDI / MDIX, εξαλείφοντας την ανάγκη για καλώδια crossover ή θύρες ανερχόμενης ζεύξης.

Μαζί με το plug-and-play Green Power, μπορεί να σας εξασφαλίσει μια χαμηλού κόστους, εύκολη στη χρήση, υψηλή απόδοση, απρόσκοπτη και τυπική αναβάθμιση για να βελτιώσετε το παλιό σας δίκτυο σε δίκτυο 100Mbps.

  • 24 10 / 100Mbps θύρες RJ45 με αυτόματη διαπραγμάτευση, υποστηρίζει αυτόματο MDI / MDIX
  • Η τεχνολογία Green Ethernet εξοικονομεί ενέργεια έως 70%
  • Ο έλεγχος ροής IEEE 802.3x παρέχει αξιόπιστη μεταφορά δεδομένων
  • Πλαστική σχεδίαση, επιφάνεια εργασίας ή τοίχου για καλύτερο σχεδιασμό για χρήση στο σπίτι και το γραφείο
  • Plug and play, δεν απαιτείται διαμόρφωση

Hardware
Διασύνδεση 24 * 10/100M θύρα RJ45,  Auto MDI / MDIX
LED PWR, 1-24
Τροφοδοσία ρεύματος DC 12V / 500mA (έξοδος)
Διαστάσεις (Π x Υ x Β) 310x200x70mm
Χαρακτηριστικά μεταγωγής
Standard IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX,
Έλεγχος ροής IEEE 802.3x
Μέθοδος πρόσβασης CSMA / CD
Μέθοδος μετάδοσης Αποθήκευση και προώθηση
Ταχύτητα μετάδοσης δεδομένων 10 / 100Mbps (Half-duplex)
20 / 200Mbps (Full duplex)
Χωρητικότητα 4.8Gbps
Jumbo & nbsp; Frame 2KB
Πίνακας διευθύνσεων MAC 8K
Πιστοποίηση FCC, CE, BSMI
Περιβάλλον Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ℃ ~ 40 ℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ℃ ~ 70 ℃
Υγρασία λειτουργίας: 5% ~ 90% χωρίς συμπύκνωση
Υγρασία: 5% ~ 90% χωρίς συμπύκνωση


Eπιπρόσθετες φωτογραφίες:

Επιστροφές:
Επιστροφή αξίας: Πίστωση: Επισκευή:
20 ημέρες 40 ημέρες 12 μήνες
Κριτικές
Οι πελάτες που αγόρασαν αυτό το προϊόν αγόρασαν επίσης
UBNT PBE-M5-400, PowerBeam M5, 400mm
UBNT PBE-M5-400, PowerBeam M5, 400mm
ST3108GS - 8 Port 10/100/1000Mbps Switch
ST3108GS - 8 Port 10/100/1000Mbps Switch
MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN, 1 GLAN, 10 SFP , 1 10G SFP+, ROS L5
MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN, 1 GLAN, 10 SFP , 1 10G SFP+, ROS L5
DC Jack / Female 2.1mm To Removable Terminal Block
DC Jack / Female 2.1mm To Removable Terminal Block
MikroTik CRS328-24P-4S+RM, 24 port Gigabit Cloud Smart Switch
MikroTik CRS328-24P-4S+RM, 24 port Gigabit Cloud Smart Switch
RJ45 Modular Connector, Cat.5e - 10τεμ
RJ45 Modular Connector, Cat.5e - 10τεμ
MikroTik S-31DLC20D SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode
MikroTik S-31DLC20D SFP (1.25G) module, 20KM, Single Mode
MikroTik hEX, ROS L4, RB750Gr3
MikroTik hEX, ROS L4, RB750Gr3
Καλάθι αγορών
Άδειο καλάθι
Κατασκευαστής
Netis
Ιστοσελίδα του Netis
Άλλα προϊόντα
Ειδοποιήσεις Περισσότερα
Θέλω να λαμβάνω ειδοποιήσεις για το προϊόν ST3124P - 24 Port Fast Ethernet Switch
Στείλτε το σε φίλο
 
Δεχόμαστε
Διανομείς
Βραβεία
aerial.net e-volution awards

aerial.net ICAP strongest greek company 2010 award
O ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει τις υπηρεσίες του και να εξασφαλίσει την σωστή λειτουργία του. Αποδοχή