Mikrotik
Προβολή: 
    Κατασκευαστής   Μοντέλο   Όνομα Προϊόντος   Διαθέσιμο   Τιμή+ 
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C47DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1470nm, 2x LC  Mikrotik   S-C47DLC40D  MikroTik 1.25G SFP optical module S-C47DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1470nm, 2x LC
3-5 ημέρες
 25,53€ 
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C49DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1490nm, 2x LC  Mikrotik   S-C49DLC40D  MikroTik 1.25G SFP optical module S-C49DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1490nm, 2x LC
3-5 ημέρες
 25,53€ 
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC  Mikrotik   S-C51DLC40D  MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
3-5 ημέρες
 25,53€ 
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC  Mikrotik   S-C53DLC40D  MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
3-5 ημέρες
 25,53€ 
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC  Mikrotik   S-C55DLC40D  MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC
3-5 ημέρες
 25,53€ 
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC  Mikrotik   S-C57DLC40D  MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC
3-5 ημέρες
 25,53€ 
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC  Mikrotik   S-C59DLC40D  MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC
3-5 ημέρες
 25,53€ 
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC  Mikrotik   S-C61DLC40D  MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC
3-5 ημέρες
 25,53€ 
MikroTik R11E-2HND, 802.11b/g/n, 2 UFL  Mikrotik   R11E-2HND  MikroTik R11E-2HND, 802.11b/g/n, 2 UFL
3-5 ημέρες
 26,57€ 
MikroTik R11e-2HPnD, 802.11b/g/n, 2 MMCX  Mikrotik   R11e-2HPnD  MikroTik R11e-2HPnD, 802.11b/g/n, 2 MMCX
3-5 ημέρες
 26,57€ 
Εμφάνιση 31 έως 40 (από 233 προϊόντα)
Προηγούμενη12345..Επόμενη
Καλάθι αγορών
Άδειο καλάθι
Δεχόμαστε
Διανομείς
Βραβεία
aerial.net e-volution awards

aerial.net ICAP strongest greek company 2010 award
O ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει τις υπηρεσίες του και να εξασφαλίσει την σωστή λειτουργία του. Αποδοχή