Switch » ES-12F
UBNT ES-12F, EdgeSwitch Fiber, 12
[ES-12F]
Τιμή: 175,16€
 Σύνολο ή Τεμ.  Τιμή 
 > 500€  5+   173,41€
 > 1000€  10+   171,66€
 > 2000€  20+   169,91€
 > 5000€  40+   168,15€
 > 10000€  100+   166,40€
Τιμές χωρίς ΦΠΑ

UBNT ES-12F, EdgeSwitch Fiber, 12

Αποστολή σε:
3-5 εργάσιμες ημέρες
Ποσότητα:  

EdgeSwitch 12 FIBER

Το EdgeSwitch Fiber είναι ένας διακόπτης συσσωρεύσεως που προσφέρει ισχυρή απόδοση, χαμηλή λανθάνουσα κατάσταση και έξυπνη εναλλαγή για αναπτυσσόμενα δίκτυα.

Για σύνδεση με οπτικές ίνες, το EdgeSwitch Fiber διαθέτει θύρες SFP 12 οκτώ εκ των οποίων υποστηρίζουν ταχύτητες έως 100 Mbps.

Για συνδεσιμότητα χαλκού, το EdgeSwitch Fiber προσφέρει τέσσερις θύρες RJ45 Gigabit.

Προσφέρει τη δυνατότητα προώθησης για ταυτόχρονη επεξεργασία της κυκλοφορίας σε όλες τις θύρες με ρυθμό γραμμής χωρίς απώλεια πακέτων.

Το EdgeSwitch Fiber υποστηρίζει ταχύτητες έως 16 Gbps.

Προδιαγραφές:
Διαστάσεις: 443 x 221 x 43 mm
Βάρος: 2.68kg
Χαρακτηριστικά περιβλήματος: SGCC Steel
Συνολική απόδοση μη αποκλεισμού: 16 Gbps
Χωρητικότητα μεταγωγής: 32 Gbps
Ρυθμός προώθησης: 23,81 Mpps
Μέγιστη. Κατανάλωση ισχύος εναλλασσόμενου ρεύματος:   56 W
Μέθοδος Ισχύος AC: 100-240VAC/50-60 Hz
DC: 56 W, 16 έως 25 V, με 2,5 χιλιοστά DC Power Inline Connector
Υποστηριζόμενη περιοχή τάσης: AC: 100 έως 240VAC
DC: 16 έως 25VDC
Τροφοδοσία ρεύματος: AC/DC, Εσωτερική, 56 W DC
LEDs ανά θύρα δεδομένων: Ταχύτητα/Δραστηριότητα
Θύρες Δικτύου: (8) θύρες Ethernet 100/1000 Mbps SFP Ethernet
(4) θύρες Ethernet 1000 Mbps SFP
(4) θύρες Ethernet RJ45 10/100/1000 Mbps
Θύρες διαχείρισης: (1) σειριακή θύρα RJ45, ζώνη εισόδου/εξόδου Ethernet
Πιστοποιήσεις: CE, FCC, IC
Rackmount: Ναι
Προστασία ESD/EMP: Air: ± 24 kV, Contact: ± 24 kV
Θερμοκρασία λειτουργίας: -5°C έως 40°C
Υγρασία λειτουργίας: 5 έως 95% χωρίς συμπύκνωση
Κίνηση και κραδασμοί: ETSI300-019-1.4 Πρότυπο


Eπιπρόσθετες φωτογραφίες:

 

Επιστροφές:
Επιστροφή αξίας: Πίστωση: Επισκευή:
20 ημέρες 40 ημέρες 12 μήνες
Κριτικές
Οι πελάτες που αγόρασαν αυτό το προϊόν αγόρασαν επίσης
UBNT UF-SM-10G, U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
UBNT UF-SM-10G, U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
UBNT ER-X-SFP, EdgeRouter X, 6-Port, PoE, SFP
UBNT ER-X-SFP, EdgeRouter X, 6-Port, PoE, SFP
UBNT ES-24-LITE, EdgeSwitch, 24-port, Lite, Non-POE
UBNT ES-24-LITE, EdgeSwitch, 24-port, Lite, Non-POE
Καλάθι αγορών
Άδειο καλάθι
Κατασκευαστής
Ubiquiti
Ιστοσελίδα του Ubiquiti
Άλλα προϊόντα
Ειδοποιήσεις Περισσότερα
Θέλω να λαμβάνω ειδοποιήσεις για το προϊόν UBNT ES-12F, EdgeSwitch Fiber, 12
Στείλτε το σε φίλο
 
Δεχόμαστε
Διανομείς
Βραβεία
aerial.net e-volution awards

aerial.net ICAP strongest greek company 2010 award
O ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει τις υπηρεσίες του και να εξασφαλίσει την σωστή λειτουργία του. Αποδοχή