MikroTik » SOHO » RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
MikroTik - RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN - ROS L5
[RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN]
Τιμή: 192,59€
 Σύνολο ή Τεμ.  Τιμή 
 > 500€  5+   190,66€
 > 1000€  10+   188,74€
 > 2000€  20+   186,81€
 > 5000€  40+   184,89€
 > 10000€  100+   182,96€
Τιμές χωρίς ΦΠΑ

MikroTik - RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN - ROS L5

Διαθέσιμο: 1
Ποσότητα:  

Σειρά RB4011

Εκπληκτικά ισχυροί δρομολογητές με δέκα θύρες Gigabit, διασύνδεση SFP + 10Gbps και επιτάχυνση υλικού IPsec για εξαιρετική τιμή!

Το RB4011 χρησιμοποιεί επεξεργαστή Quad Core Cortex A15, ίδιο με αυτόν της μονάδας RB1100AHx4.

Η μονάδα είναι εξοπλισμένη με 1GB μνήμης RAM, μπορεί να παρέχει έξοδο PoE στη θύρα # 10 και διαθέτει συμπαγές και επαγγελματική εμφάνιση με στερεό μεταλλικό περίβλημα σε ματ μαύρο.

Το RB4011iGS + RM περιλαμβάνει δύο αυτιά ραφιών που ασφαλίζουν τη μονάδα σε ένα συνηθισμένο rack 1U.

Προδιαγραφές
Κωδικός προϊόντος RB4011iGS + 5HacQ2HnD-IN
Αρχιτεκτονική ARM 32bit
CPU AL21400
Αριθμός πυρήνα CPU 4
Ονομαστική συχνότητα CPU 1,4 GHz
Διαστάσεις 228 χ 120 χ 30 χιλ.
Επίπεδο άδειας 5
Λειτουργικό σύστημα RouterOS
Μέγεθος μνήμης RAM 1 GB
Μέγεθος αποθήκευσης 512 MB
Τύπος αποθήκευσης NAND
Δοκιμασμένη θερμοκρασία περιβάλλοντος Από -40 ° C έως 45 ° C
Τροφοδοσία
PoE είσοδος Παθητικό PoE
PoE έξοδος Παθητικό PoE έως 57V
PoE στην τάση εισόδου 18-57 V
Αριθμός εισόδων DC 2 (υποδοχή DC, PoE-IN)
Τάση εισόδου DC jack 12-57 V
Μέγιστη έξοδος ανά θύρα (είσοδος > 30 V) 420 mA
Μέγιστη έξοδος ανά θύρα (είσοδος < 30 V) 600 mA
Μέγιστο σύνολο από (A) 600 mA
Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας 44 W
Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας 23 W
Wireless
Αριθμός ασύρματων αλυσίδων 5 GHz 4
Ασύρματο ρυθμό δεδομένων 5 GHz 1733 Mbit/s
Ασύρματα πρότυπα 5 GHz 802.11ac MU-MIMO
Ταχύτητα AC AC2000
Η κεραία κερδίζει dBi για 5 GHz 3
Ασύρματο μοντέλο τσιπ 5 GHz QCA9984
Ασύρματα 2,4 GHz αλυσίδες 2
Ασύρματο ρυθμό δεδομένων 2,4 GHz 300 Mbit/s
Ασύρματα πρότυπα 2,4 GHz 802.11b/g/n
Η κεραία κερδίζει dBi για 2,4 GHz 3
Ασύρματο μοντέλο τσιπ 2,4 GHz R11e-2HnD
Ethernet
10/100/1000 θύρες Ethernet 10
Fiber
Θύρες SFP + 1
Περιφερειακά
Υποδοχές MiniPCI-e 1
Σειριακή θύρα RJ45
Άλλο
Έλεγχος θερμοκρασίας PCB Ναι
Παρακολούθηση τάσης Ναι


Eπιπρόσθετες φωτογραφίες:

Επιστροφές:
Επιστροφή αξίας: Πίστωση: Επισκευή:
20 ημέρες 40 ημέρες 24 μήνες
Κριτικές
Οι πελάτες που αγόρασαν αυτό το προϊόν αγόρασαν επίσης
MikroTik Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN, Dual Boot (SwitchOS, RouterOS)
MikroTik Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN, Dual Boot (SwitchOS, RouterOS)
MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM
MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48G-4S+2Q+RM
MikroTik S+RJ10, RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
MikroTik S+RJ10, RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper module
UBNT TC-Pro, TOUGH Cable Level 1, 305m κουτί
UBNT TC-Pro, TOUGH Cable Level 1, 305m κουτί
MikroTik CCR1036-8G-2S+ ROS L6
MikroTik CCR1036-8G-2S+ ROS L6
UBNT AF-5G34-S45, 5 GHz airFiber Dish, 34 dBi, Slant 45
UBNT AF-5G34-S45, 5 GHz airFiber Dish, 34 dBi, Slant 45
MikroTik S+85DLC03D SFP+ (10Gbit), 300m, Multi Mode
MikroTik S+85DLC03D SFP+ (10Gbit), 300m, Multi Mode
MikroTik - RB4011iGS+RM - ROS L5
MikroTik - RB4011iGS+RM - ROS L5
Καλάθι αγορών
Άδειο καλάθι
Κατασκευαστής
Mikrotik
Ιστοσελίδα του Mikrotik
Άλλα προϊόντα
Ειδοποιήσεις Περισσότερα
Θέλω να λαμβάνω ειδοποιήσεις για το προϊόν MikroTik - RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN - ROS L5
Στείλτε το σε φίλο
 
Δεχόμαστε
Διανομείς
Βραβεία
aerial.net e-volution awards

aerial.net ICAP strongest greek company 2010 award
O ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει τις υπηρεσίες του και να εξασφαλίσει την σωστή λειτουργία του. Αποδοχή