MikroTik » Δρομολογητές » RB760iGS
MikroTik hEX S, ROS L4, RB760iGS
[RB760iGS]
Τιμή: 50,24€
 Σύνολο ή Τεμ.  Τιμή 
 > 500€  5+   49,74€
 > 1000€  10+   49,24€
 > 2000€  20+   48,73€
 > 5000€  40+   48,23€
 > 10000€  100+   47,73€
Τιμές χωρίς ΦΠΑ

MikroTik hEX S, ROS L4, RB760iGS

Αποστολή σε:
3-5 εργάσιμες ημέρες
Ποσότητα:  

hEX S

Το hEX S είναι ένας δρομολογητής Gigabit Ethernet πέντε θυρών για τοποθεσίες όπου δεν απαιτείται ασύρματη σύνδεση.

Σε σύγκριση με το hEX, το hEX S διαθέτει επίσης θύρα SFP και έξοδο PoE στην τελευταία θύρα.

Είναι οικονομικά προσιτό, μικρό και εύκολο στη χρήση, αλλά ταυτόχρονα διαθέτει πολύ ισχυρό επεξεργαστή διπλού πυρήνα 880 MHz και μνήμη RAM 256 MB.

Είναι ικανό για όλες τις προηγμένες διαμορφώσεις που υποστηρίζει το RouterOS.

Η συσκευή διαθέτει έξοδο USB 2.0, PoE στη θύρα Ethernet #5 και κλωβό SFP 1.25Gbit/s.

Κωδικός προϊόντος: RB760iGS
Αρχιτεκτονική: MMIPS
CPU: MT7621A
Αριθμός πυρήνα CPU: 2
Συχνότητα CPU: 880 MHz
CPU Count threads: 4
Διαστάσεις: 113 x 89 x 28 mm
Επίπεδο άδειας: 4
Λειτουργικό Σύστημα: RouterOS
Μέγεθος μνήμης RAM: 256 MB
Μέγεθος αποθήκευσης: 16 MB
Τύπος αποθήκευσης: FLASH
Δοκιμασμένη θερμοκρασία περιβάλλοντος: -40°C .. + 70°C
Powers ng:
Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: 11W
Είσοδος PoE: 802.3af/at
Έξοδος PoE: Παθητικό PoE έως 57V
PoE στην τάση εισόδου: 12-57 V
Αριθμός εισόδων DC: 2 (υποδοχή DC, PoE-IN)
Τάση εισόδου DC jack: 12-57 V
Ethernet:
10/100/1000 θύρες Ethernet: 5
Fiber:
Θύρες SFP: 1
Περιφερειακά:
Αριθμός θυρών USB: 1
Επαναφορά ισχύος USB: Ναι
Τύπος υποδοχής USB: USB τύπου A
Μέγιστο ρεύμα USB (A): 1
Λεπτομέρειες:


Eπιπρόσθετες φωτογραφίες:

Επιστροφές:
Επιστροφή αξίας: Πίστωση: Επισκευή:
20 ημέρες 40 ημέρες 24 μήνες
Κριτικές
Οι πελάτες που αγόρασαν αυτό το προϊόν αγόρασαν επίσης
MikroTik hAP ac2, Πύργος, 5x GLAN, USB, 300+866Mbps, ROS L4
MikroTik hAP ac2, Πύργος, 5x GLAN, USB, 300+866Mbps, ROS L4
MikroTik hAP lite TC, 802.11b/g/n, 4 ports, ROS L4
MikroTik hAP lite TC, 802.11b/g/n, 4 ports, ROS L4
UBNT LBE-5AC-LR - LiteBeam 5AC, Long-Range
UBNT LBE-5AC-LR - LiteBeam 5AC, Long-Range
UBNT NS-5AC, NanoStation 5AC
UBNT NS-5AC, NanoStation 5AC
MikroTik RBLHGGR&R11e-LTE6, LHGG LTE6 kit
MikroTik RBLHGGR&R11e-LTE6, LHGG LTE6 kit
MikroTik - CCR1009-7G-1C-1S+ - ROS L6
MikroTik - CCR1009-7G-1C-1S+ - ROS L6
UBNT UF-MM-1G, U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
UBNT UF-MM-1G, U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
UBNT UF-RJ45-1G, 1G Copper Μονάδα
UBNT UF-RJ45-1G, 1G Copper Μονάδα
Καλάθι αγορών
Άδειο καλάθι
Κατασκευαστής
Mikrotik
Ιστοσελίδα του Mikrotik
Άλλα προϊόντα
Ειδοποιήσεις Περισσότερα
Θέλω να λαμβάνω ειδοποιήσεις για το προϊόν MikroTik hEX S, ROS L4, RB760iGS
Στείλτε το σε φίλο
 
Δεχόμαστε
Διανομείς
Βραβεία
aerial.net e-volution awards

aerial.net ICAP strongest greek company 2010 award
O ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει τις υπηρεσίες του και να εξασφαλίσει την σωστή λειτουργία του. Αποδοχή