EZGD24-FHF
EZGD24-FHF - 2.4GHz Feedhorn for Die Cast grid N-Type Female
[0553][EZGD24-FHF]
Order or Qty
Price
5+
Prices exclude VAT
No Stock
Checking vendor inventory...
Order Qty:
Shipping estimate
UPC:
2.4GHz N-Type Female replacement feedhorn for the following grid dishes:
ARL-GD5828
ARL-GD2401
Pac Wireless GD5x-28/29
Pac Wireless GD24-24x
Pac Wireless DC24HDPF1x
Andrew 26WT-2400x
Package Contents:
1 x Feedhorn
1 x Sub-Reflector
Additional Images:
Return for:
Refund:
Store Credit:
Repair:
20 day(s)
40 day(s)
12 month(s)
Customers who bought this product also purchased
EZ-DCSP8, 1xDC Female to 8xDC Male cable 5.5*2.1mm 40cm
KMETech 10/100/1000 PoE injector
EZ-RD24R05IRS-B, 5dBi 2.4GHz Swivel OMNI Antenna - RP-SMA Male / Plug Connector - Black
EZ-DCSP5, 1xDC Female to 5xDC Male cable 5.5*2.1mm 40cm
EZ-SMAF2NM, SMA Female to N-Type Male adapter
CATEGORIES
Alta Labs
Ubiquiti
MikroTik
Cudy
Mercusys
RF Elements
Mimosa
Cambium Networks
Teltonika
Outdoor 2.4GHz
Outdoor 5.xGHz
Outdoor 60GHz
Indoor AP/Router/Switch
LTE 4G/5G Router
Fiber Optic
PCI / PCI-e
PowerLine
USB
Cases / Racks
PoE
Power Supply
Solar Energy
Smart Home
Electronics
RJ45 / Ethernet
Tools
Coaxial Cable
Connector / Adapter
Pigtail
Antenna
Sale / Open Box
INFORMATION
Shipping & Returns
Privacy Notice
Conditions of Use
Track a Return
Contact Us
SHOPPING CART
0 items
Manufacturer
e-zy.net Homepage
Other products
Notifications
Notify me of updates to